O stronie

Kilka słów

Trinity Color to portal który powstał z myślą o dostarczeniu naszym użytkownikom informacji na temat prowadzenia biznesu. Biznes to bardzo szeroki temat. Można oni mówić w kontekście małych projektów które dopiero co ruszają oraz wielkich korporacji. Każdy może robić go po swojemu jednak warto opierać się na radach bardziej doświadczonych osób. Dlatego na naszej stronie znajdziecie opisy działalności ciekawych firm, dowiecie się jak wygląda praca w danym zawodzie itd. Będzie tu wszystko co może zostać połączone ze słowem biznes. Wiedza która znajdziecie na moim portalu na pewno Ci się przyda.

O autorze

Nazywam się Marek Laskowski i mam 36 lat. W sowim życiu pracowałem w trzech różnych krajach. Doświadczenie które zebrałem pozwoliło mi otworzyć mój mały biznes który każdego roku rośnie w siłę. W każdy aspekcie swojego życia opiera się za dewizie nic na siłę wszystko z głową. Dlatego nie wykonuje nerwowych ruchów biznesowych bo te mogą zaszkodzić najbardziej. Prywatnie jest mężem piękne Karoliny z która posiadam dwójkę wspaniałych dzieci. Swój wolny czas poświęcam rodzinie. Kiedy tylko znajdę chwilę tylko dla siebie oglądam filmy i seriale. Mój ulubiony gatunek to Si-fi. Można powiedzieć że jestem psychofanem filmu Interstellar.

Dodatkowe informacje

Wszystkie pytania jakie chcecie mi zadać może wysłać za pomocą formularza kontaktowego lub na mail [email protected]. Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości jednak z braku czasu czasami może dojść do sytuacji że odpowiem dopiero po kilku dniach. Mam nadzieje, okażecie mi łaskę i nie będziecie hejtować. Wszystkie firmy chcące współpracować proszę o kontakt poprzez adres mailowy. Odpowiadam tylko na konkretne propozycje. Zdarza mi się pisać artykuły sponsorowane, jednak zastrzegam sobie prawo do pisania tego co myślę naprawdę a nie tego co wymaga ode mnie klient. Mama nadzieje że wszystkie warunki są jasne i klarowne.
Mam nadzieje że zna stronie znajdziecie materiały które zmienia wasze podejście do biznesu. Liczę na to.